گزینه های نمای جانبی سبز برای خانه شما

خانه ای که در عین دوستانه سازگار بودن با محیط زیست خیره کننده به نظر برسد ، برای بسیاری از افراد که هنوز در مورد عملی بودن موضوع گیج هستند ، یک معما است. اما امروز پیشرفت فن آوری سرعت مطابقی با این تصمیم را به وجود آورده است. با تشکر از تحقیق و توسعه مداوم و پیشرفت فن آوری در ساخت خانه های سبز ؛ رویای شما برای صرفه جویی در هزینه ، خانه سازگار با محیط زیست می  طراحی دیوار سبز  تواند به راحتی به واقعیت تبدیل شود. نمای بیرونی خانه که دارای ویژگی های ذاتی و بیرونی انرژی کارآمد و سازگار با محیط زیست است ، یک پر به کلاه شما اضافه می کند.

حفظ تعادل بین دوام و پایداری چنین ویژگی یک چالش سخت است. اما امروز بازار چنین محصولاتی شگفت انگیز را با راه حلی برای رفع این نگرانی به نمایش می گذارد که بدون هیچ گونه شک و تردیدی در تعمیر و نگهداری برای شما به وجود می آورد.

اگر فکر می کنید دیوارهای منزل با دوام و کم مصرف به نگهداری بالاتری احتیاج دارند و خانه هایی که برای استفاده طولانی مدت در نظر گرفته شده ارزان نیستند ، احتمالاً بعضی از محصولات را که به راحتی این کار را انجام می دهند از دست داده اید. بنابراین اگر قصد دارید فضای بیرونی خانه خود را طراحی یا طراحی مجدد کنید ، احتمالاً می خواهید تا آنجا که ممکن است از نظر انرژی و محیط زیست سازگار باشد. این محصولات سایدینگ نه تنها ارزان نیستند بلکه از نظر بصری نیز جذابیت زیادی دارند.

سایدینگ مانعی محافظ برای دیوارهای شما است تا اثرات سخت هوا را حفظ کند. بازار گزینه های مختلف جانبداری مانند چوب ، فلز ، پلاستیک و موارد دیگر را در اختیار شما قرار می دهد. هر کدام مزایا و معایب خود را دارند. اما این انتخاب به شما سپرده شده است که بسته به بودجه ای که دارید ، ترجیح شخصی ظاهر و عمدتا هوایی که این دیوارها را در معرض آن قرار می دهید ، بافت مناسب دیوارهای خود را انتخاب کنید.

سایدینگ چوب مانند سرو نیاز به نگهداری زیادی مانند رنگ آمیزی و مراقبت منظم دارد. این مسئله برای بسیاری از افرادی که بیشتر وقت خود را خارج از خانه می گذرانند مشکل ساز خواهد شد. سایدینگ چوب نیز از الوار قدیمی برخوردار است اما این مدت طولانی باقی نمی ماند و ممکن است پس از مدتی نیاز به جایگزینی داشته باشد.

گزینه دیگر سایدینگ سایدینگ الیاف سیمان است. این از سیمان و الیاف چوب ساخته شده است. این گزینه فوق العاده ای برای کسانی است که می خواهند دیوارهایشان چوبی غنی به نظر برسد اما هزینه یا نگهداری چوب را نمی خواهند. این گزینه در برابر موریانه و سایر شرایط سخت آب و هوایی بسیار مقاوم است. اینها به راحتی در بازار از قبل رنگی در دسترس هستند. بنابراین لازم نیست حتی پس از نصب آنها نگران نقاشی آنها باشید.